Zaaktypebeheer Rechten: verschil tussen versies
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | {| | ||
|- style="vertical-align:top;" | |- style="vertical-align:top;" | ||
| − | |In deze stap worden de rechten voor de zaken van dit zaaktype ingesteld. Er wordt gebruik gemaakt van [http://wiki.zaaksysteem.nl/Gebruikers | + | |In deze stap worden de rechten voor de zaken van dit zaaktype ingesteld. Er wordt gebruik gemaakt van [http://wiki.zaaksysteem.nl/Gebruikers Afdelingen en rollen] om de gebruikers Raadpleegrechten, Behandelrechten en Beheerrechten te geven. |
Een schematisch overzicht van de rechten die de verschillende rechtenniveaus geven: | Een schematisch overzicht van de rechten die de verschillende rechtenniveaus geven: | ||
Versie van 23 apr 2015 om 12:35
| In deze stap worden de rechten voor de zaken van dit zaaktype ingesteld. Er wordt gebruik gemaakt van Afdelingen en rollen om de gebruikers Raadpleegrechten, Behandelrechten en Beheerrechten te geven.
Een schematisch overzicht van de rechten die de verschillende rechtenniveaus geven:
|
Bestand:7.rechten.png ZTB Rechten |
Let op: Er zijn ook systeemrollen en zaakrollen die rechten geven op zaakdossiers.