Zaaktypebeheer Rechten: verschil tussen versies
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | {| | ||
|- style="vertical-align:top;" | |- style="vertical-align:top;" | ||
| − | |In deze stap van [http://wiki.zaaksysteem.nl/Zaaktypebeheer Zaaktypebeheer] worden de rechten voor de zaken van dit zaaktype ingesteld. Er wordt gebruik gemaakt van [http://wiki.zaaksysteem.nl/Gebruikers Afdelingen en rollen] om de gebruikers Raadpleegrechten, Behandelrechten en Beheerrechten te geven. | + | |In deze stap van [http://wiki.zaaksysteem.nl/Zaaktypebeheer Zaaktypebeheer] worden de rechten voor de zaken van dit zaaktype ingesteld. Er wordt gebruik gemaakt van [http://wiki.zaaksysteem.nl/Gebruikers Afdelingen en rollen] om de gebruikers Zoekrechten, Raadpleegrechten, Behandelrechten en Beheerrechten te geven. |
Een schematisch overzicht van de rechten die de verschillende rechtenniveaus geven: | Een schematisch overzicht van de rechten die de verschillende rechtenniveaus geven: | ||
Versie van 1 jun 2015 om 07:58
| In deze stap van Zaaktypebeheer worden de rechten voor de zaken van dit zaaktype ingesteld. Er wordt gebruik gemaakt van Afdelingen en rollen om de gebruikers Zoekrechten, Raadpleegrechten, Behandelrechten en Beheerrechten te geven.
Een schematisch overzicht van de rechten die de verschillende rechtenniveaus geven:
|
Bestand:7.rechten.png ZTB Rechten |
Let op: Er zijn ook Systeemrollen en Zaakrollen die rechten geven op zaakdossiers.