Koppelprofiel Publieke zoekopdracht: verschil tussen versies
(→Algemeen) |
(→Instellingen) |
||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- | |- | ||
|Medewerker | |Medewerker | ||
| − | |De resultaten van de zoekopdracht zijn gebasseerd op de rechten van de gebruiker die hier geselecteerd wordt. | + | |De resultaten van de zoekopdracht zijn gebasseerd op de rechten van de (inactieve) gebruiker die hier geselecteerd wordt. |
|- | |- | ||
|Zoekopdracht | |Zoekopdracht | ||
Versie van 27 okt 2015 om 09:56
Inhoud
Algemeen
Het koppelprofiel 'Publieke zoekopdracht' stelt in staat om het zakenoverzicht van een zoekopdracht extern inzichtelijk te maken.
Instellingen
| Instelling | Omschrijving |
|---|---|
| Titel | De titel van het openbare zakenoverzicht |
| Omschrijving | |
| Medewerker | De resultaten van de zoekopdracht zijn gebasseerd op de rechten van de (inactieve) gebruiker die hier geselecteerd wordt. |
| Zoekopdracht | De zoekopdracht waarvoor het zakenoverzicht gepubliceerd wordt. |
| API URI | De link naar het externe zakenoverzicht van de zoekopdracht. |