Apps: verschil tussen versies
(→Algemeen) |
(→Algemeen) |
||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
! scope="col" class="unsortable" width="600pt"| Toelichting | ! scope="col" class="unsortable" width="600pt"| Toelichting | ||
|- | |- | ||
| − | |[[ | + | |[[app bbv|bbv app]] |
|1.0 | |1.0 | ||
|In ontwikkeling | |In ontwikkeling | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2015 om 10:04
Algemeen
Het zaaksysteem heeft de volgende apps beschikbaar om in te richten:
| Naam | Versie | Status | Toelichting |
|---|---|---|---|
| bbv app | 1.0 | In ontwikkeling |