Algemeen zoeken: verschil tussen versies
| Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="vertical-align:top;" | |- style="vertical-align:top;" | ||
|De spotenlighter is de zoekfunctionaliteit die bovenin het scherm zichtbaar is. | |De spotenlighter is de zoekfunctionaliteit die bovenin het scherm zichtbaar is. | ||
| − | |[[Bestand:spotenlighter.png|thumb|Spotenlighter | + | |[[Bestand:spotenlighter default.png|thumb|Spotenlighter default]] |
|} | |} | ||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|} | |} | ||
| − | |[[Bestand:spotenlighter | + | |[[Bestand:spotenlighter zonder invoer.png|thumb|Spotenlighter zonder invoer]] |
|} | |} | ||
= Met invoer = | = Met invoer = | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| − | |[[Bestand:spotenlighter | + | |[[Bestand:spotenlighter met invoer.png|thumb|Spotenlighter met invoer]] |
|} | |} | ||
Versie van 11 nov 2014 om 09:51
Algemeen
| De spotenlighter is de zoekfunctionaliteit die bovenin het scherm zichtbaar is. | Bestand:Spotenlighter default.png Spotenlighter default |
Zonder invoer
Standaard zal de spotenlighter, wanneer er geen tekst ingevoerd wordt, de volgende 'resultaten' tonen:
|
Met invoer
| De spotenlighter zoekt, net als google, op basis van de ingevoerde gegevens: hoe nauwkeuriger de invoer, des te beter de getoonde resultaten.
Als er De spotenlighter geeft in de basis maximaal een drietal resultaten per categorie om het overzicht in de getoonde resultaten te bewaken. Door te klikken op de categorie worden er enkel nog resultaten van die categorie getoond, met een maximum van vijftien resultaten. De categoriën zijn:
|