Systeemkenmerken overzicht: verschil tussen versies
(→Ontvanger kenmerken) |
(→Algemeen) |
||
| Regel 517: | Regel 517: | ||
|Voortgang | |Voortgang | ||
|voortgang | |voortgang | ||
| − | |case. | + | |case.progress_status |
| | | | ||
|- | |- | ||
Versie van 11 jul 2014 om 03:33
Inhoud
Aanvrager kenmerken
| Naam | Magicstring - Nederlands | Magicstring - Engels | Beschrijving |
|---|---|---|---|
| Aanvrager aanhef | aanvrager_aanhef | case.requestor.salutation | meneer, mevrouw |
| Aanvrager aanhef1 | aanvrager_aanhef1 | case.requestor.salutation1 | heer, mevrouw |
| Aanvrager aanhef2 | aanvrager_aanhef2 | case.requestor.salutation2 | de heer, mevrouw |
| Aanvrager achternaam | aanvrager_achternaam | case.requestor.surname | Jansen, de Boer, van der Valk |
| ? | ? | case.requestor.last_name | |
| Aanvrager afdeling | aanvrager_afdeling | case.requestor.department | |
| Aanvrager anummer | aanvrager_anummer | case.requestor.a_number | |
| Aanvrager burgerservicenummer | aanvrager_burgerservicenummer | case.requestor.bsn | |
| Aanvrager email | aanvrager_email | case.requestor.email | |
| Aanvrager geboortedatum | aanvrager_geboortedatum | case.requestor.date_of_birth | |
| Aanvrager geboorteplaats | aanvrager_geboorteplaats | case.requestor.place_of_birth | |
| Aanvrager geboorteland | ? | case.requestor.country_of_birth | |
| Aanvrager geslacht | aanvrager_geslacht | case.requestor.gender | man, vrouw |
| Aanvrager geslachtsnaam | aanvrager_geslachtsnaam | case.requestor.family_name | Jansen, Boer, Valk |
| Aanvrager handelsnaam | aanvrager_handelsnaam | case.requestor.trade_name | |
| Aanvrager huisnummer | aanvrager_huisnummer | case.requestor.house_number | 12, 56 a, 34 II |
| Aanvrager huwelijksdatum | aanvrager_huwelijksdatum | case.requestor.date_of_marriage | |
| Aanvrager kvknummer | aanvrager_kvknummer | case.requestor.coc | |
| Aanrager initialen | ? | case.requestor.initials | |
| Aanvrager in onderzoek | aanvrager_in_onderzoek | case.requestor.investigation | In onderzoek, Niet in onderzoek |
| Aanvrager login | aanvrager_login | case.requestor.login | De login voor GemeenteID (kvk-nummer) |
| Aanvrager mobiel | aanvrager_mobiel | case.requestor.mobile_number | |
| Aanvrager naam | aanvrager_naam | case.requestor.name | P. Jansen, D. S. van Klaasen, D. R. van der Waals |
| Aanvrager nummeraanduiding | aanvrager_nummeraanduiding | case.requestor.house_number | 12, 56 a, 34 II |
| Aanvrager ontbindingsdatum | aanvrager_datum_ontbinding_partnerschap | case.requestor.date_of_divorce | |
| Aanvrager overlijdensdatum | aanvrager_overlijdensdatum | case.requestor.date_of_death | |
| Aanvrager password | aanvrager_password | case.requestor.password | Het wachtwoord voor GemeenteID |
| Aanvrager postcode | aanvrager_postcode | case.requestor.zipcode | 1234 AB |
| Aanvrager rechtsvorm | aanvrager_rechtsvorm | case.requestor.type_of_business_entity | |
| Aanvrager status | aanvrager_status | case.requestor.status | Actief, overleden(NP), verhuisd (NP), inactief (NNP) |
| Aanvrager straat | aanvrager_straat | case.requestor.street | |
| Aanvrager telefoonnummer | aanvrager_tel | case.requestor.phone_number | |
| Aanvrager type | aanvrager_type | case.requestor.type | Natuurlijk persoon, Niet natuurlijk persoon |
| Aanvrager vestigingsnummer | aanvrager_vestigingsnummer | case.requestor.establishment_number | |
| Aanvrager volledige naam | aanvrager_volledigenaam | case.requestor.full_name | P. Jansen, D. S. van Klaasen, D. R. van der Waals |
| Aanvrager voornamen | aanvrager_voornamen | case.requestor.first_names | Piet, Doortje Samira, Djino Maria Roderick |
| Aanvrager voorvoegsel | aanvrager_voorvoegsel | case.requestor.surname_prefix | de, van, van der |
| Aanvrager woonplaats | aanvrager_woonplaats | case.requestor.place_of_residence |
Ontvanger kenmerken
| Naam | Magicstring - Nederlands | Magicstring - Engels | Beschrijving |
|---|---|---|---|
| Ontvanger aanhef | ontvanger_aanhef | case.recipient.salutation | meneer, mevrouw |
| Ontvanger aanhef1 | ontvanger_aanhef1 | case.recipient.salutation1 | heer, mevrouw |
| Ontvanger aanhef2 | ontvanger_aanhef2 | case.recipient.salutation2 | de heer, mevrouw |
| Ontvanger achternaam | ontvanger_achternaam | case.recipient.surname | Jansen, de Boer, van der Valk |
| ? | ? | case.recipient.last_name | |
| Ontvanger afdeling | ontvanger_afdeling | case.recipient.department | |
| Ontvanger burgerservicenummer | ontvanger_burgerservicenummer | case.recipient.bsn | |
| Ontvanger email | ontvanger_email | case.recipient.email | |
| Ontvanger geboortedatum | ontvanger_geboortedatum | case.recipient.date_of_birth | |
| Ontvanger geboorteplaats | ontvanger_geboorteplaats | case.recipient.place_of_birth | |
| Ontvanger geboorteland | ? | case.recipient.country_of_birth | |
| Ontvanger geslacht | ontvanger_geslacht | case.recipient.gender | man, vrouw |
| Ontvanger geslachtsnaam | ontvanger_geslachtsnaam | case.recipient.family_name | Jansen, Boer, Valk |
| Ontvanger handelsnaam | ontvanger_handelsnaam | case.recipient.trade_name | |
| Ontvanger huisnummer | ontvanger_huisnummer | case.recipient.house_number | 12, 56 a, 34 II |
| Ontvanger huwelijksdatum | ontvanger_huwelijksdatum | case.recipient.date_of_marriage | |
| Aanrager initialen | ? | case.recipient.initials | |
| Ontvanger in onderzoek | ontvanger_in_onderzoek | case.recipient.investigation | In onderzoek, Niet in onderzoek |
| Ontvanger kvknummer | ontvanger_kvknummer | case.recipient.coc | |
| Ontvanger mobiel | ontvanger_mobiel | case.recipient.mobile_number | |
| Ontvanger naam | ontvanger_naam | case.recipient.name | P. Jansen, D. S. van Klaasen, D. R. van der Waals |
| Ontvanger nummeraanduiding | ontvanger_nummeraanduiding | case.recipient.house_number | 12, 56 a, 34 II |
| Ontvanger ontbindingsdatum | aanvrager_datum_ontbinding_partnerschap | case.requestor.date_of_divorce | |
| Ontvanger overlijdensdatum | ontvanger_overlijdensdatum | case.recipient.date_of_death | |
| Ontvanger postcode | ontvanger_postcode | case.recipient.zipcode | 1234 AB |
| Ontvanger rechtsvorm | ontvanger_rechtsvorm | case.recipient.type_of_business_entity | |
| Ontvanger status | ontvanger_status | case.recipient.status | Actief, overleden(NP), verhuisd (NP), inactief (NNP) |
| Ontvanger straat | ontvanger_straat | case.recipient.street | |
| Ontvanger telefoonnummer | ontvanger_tel | case.recipient.phone_number | |
| Ontvanger type | ontvanger_type | case.recipient.type | Natuurlijk persoon, Niet natuurlijk persoon |
| Ontvanger vestigingsnummer | ontvanger_vestigingsnummer | case.recipient.establishment_number | |
| Ontvanger volledige naam | ontvanger_volledigenaam | case.recipient.full_name | P. Jansen, D. S. van Klaasen, D. R. van der Waals |
| Ontvanger voornamen | ontvanger_voornamen | case.recipient.first_names | Piet, Doortje Samira, Djino Maria Roderick |
| Ontvanger voorvoegsel | ontvanger_voorvoegsel | case.recipient.surname_prefix | de, van, van der |
| Ontvanger woonplaats | ontvanger_woonplaats | case.recipient.place_of_residence |
Zaak specifieke kenmerken
Algemeen
| Naam | Magicstring - Nederlands | Magicstring - Engels | Beschrijving |
|---|---|---|---|
| Afdeling | afdeling | case.department | |
| Afhandeldatum | afhandeldatum | case.date_of_completion | |
| Afhandeldatum volledig | afhandeldatum_volledig | case.date_of_completion_full | |
| Alle relaties | alle_relaties | case.relations | Zaaknummers van de gerelateerde zaken |
| Archiefnominatie | archiefnominatie | case.type_of_archiving | Bewaren (B), Vernietigen (V), Overdragen (O) |
| Bedrag web | bedrag_web | case.price | |
| Betaalstatus | betaalstatus | case.payment_status | Geslaagd, niet geslaagd, <leeg> |
| Bewaartermijn | bewaartermijn | case.period_of_preservation | |
| Contactkanaal | contactkanaal | case.channel_of_contact | behandelaar, balie, telefoon, post, e-mail, webformulier |
| Dagen | dagen | case.days_left | |
| Deelzaken afgehandeld | deelzaken_afgehandeld | case.relations_complete | Ja, Nee |
| Doorlooptijd service | doorlooptijd_service | case.lead_time_service | |
| Doorlooptijd | zaak_doorlooptijd | case.lead_time_real | 12, <leeg> |
| Opgeschort tot | opgeschort_tot | case.stalled_until | |
| Parent ID | pid | case.number_parent | Zaaknummer van de hoofdzaak |
| Registratiedatum | registratiedatum | case.date_of_registration | |
| Registratiedatum volledig | registratiedatum_volledig | case.date_of_registration_full | |
| Resultaat | resultaat | case.result | |
| Resultaat omschrijving | resultaat_omschrijving | case.result_description | |
| Resultaat toelichting | resultaat_toelichting | case.result_explanation | |
| Selectielijst | selectielijst | case.selection_list | |
| Streefafhandeldatum | streefafhandeldatum | case.date_target | |
| Tarief zaak | zaak_tarief | case.price | |
| Uiterste vernietigingsdatum | uiterste_vernietigingsdatum | case.date_destruction | |
| Vervolg van | vervolg_van | case.number_previous | Zaaknummer van de initiatorzaak |
| Voortgang | voortgang | case.progress_status | |
| Zaak bedrag | zaak_bedrag | case.price | |
| Zaak documenten | zaak_documenten | case.documents | Namen van alle documenten binnen de zaak; kommagescheiden. |
| Zaak dossierdocumenten | zaak_dossierdocumenten | case.case_documents | Namen van alle gelabelde documenten binnen de zaak; kommagescheiden. |
| Zaak fase | zaak_fase | case.phase | |
| Zaak mijlpaal | zaak_mijlpaal | case.milestone | |
| Zaak relaties | zaak_relaties | case.related_cases | |
| Zaaknummer | zaaknummer | case.number | |
| Zaaknummer hoofdzaak | zaaknummer_hoofdzaak | case.number_master | Zaaknummer van de hoofdzaak. |
Behandelaar / Coordinator
| Naam | Magicstring - Nederlands | Magicstring - Engels | Beschrijving |
|---|---|---|---|
| Behandelaar | Behandelaar | case.assignee | |
| Behandelaar afdeling | behandelaar_afdeling | case.assignee.department | |
| Behandelaar email | behandelaar_email | case.assignee.email | |
| Behandelaar handtekening | behandelaar_handtekening | case.assignee.signature | Plaatst de afbeelding die onder gebuikersinstellingen is toegevoegd |
| Behandelaar initialen | behandelaar_initialen | case.assignee.initials | A. B. C. |
| Behandelaar telefoonnummer | behandelaar_tel | case.assignee.phone_number | |
| Behandelaar voornaam | behandelaar_voornaam | case.assignee.first_names | Piet, Doortje Samira, Djino Maria Roderick |
| Coördinator | coordinator | case.coordinator | |
| Coördinator email | coordinator_email | case.coordinator.email | |
| Coördinator telefoonnummer | coordinator_tel | case.coordinator.phone_number |
Zaaktype specifieke kenmerken
| Naam | Magicstring - Nederlands | Magicstring - Engels | Beschrijving |
|---|---|---|---|
| Aanleiding | aanleiding | case.casetype.motivation | |
| Archiefclassificatiecode | archiefclassicatiecode | case.casetype.archive_classification_code | |
| BAG | bag | case.casetype.registration_bag | Ja, Nee |
| Bezwaar en beroep mogelijk | bezwaar_en_beroep_mogelijk | case.casetype.objection_and_appeal | Ja, Nee |
| Doel | doel | case.casetype.goal | |
| Doorlooptijd wettelijk | doorlooptijd_wettelijk | case.casetype.lead_time_legal | 1, 2, 3 |
| E-formulier | e_formulier | case.casetype.eform | |
| Generieke categorie | generieke_categorie | case.casetype.generic_category | De cataloguscategorie (map) waarin het zaaktype zich bevind |
| Handelingsinitiator | handelingsinitiator | case.casetype.initiator_type | aangaan, aangeven, aanmelden, ... |
| Identificatie | identificatie | case.casetype.identification | |
| Lex silencio positivo | lex_silencio_positivo | case.casetype.lex_silencio_positivo | Ja, Nee |
| Lokale grondslag | lokale_grondslag | case.casetype.principle_national | |
| Omschrijving of toelichting | omschrijving_of_toelichting | case.casetype.description | |
| Opschorten mogelijk | opschorten_mogelijk | case.casetype.suspension | Ja, Nee |
| Publicatie | publicatie | case.casetype.publication | Ja, Nee |
| Publicatietekst | publicatietekst | case.casetype.text_for_publication | |
| Tarief web | tarief_web | case.casetype.price.web | |
| Tarief balie | tarief_balie | case.casetype.price.counter | |
| Tarief telefoon | tarief_telefoon | case.casetype.price.telephone | |
| Tarief e-mail | tarief_email | case.casetype.price.email | |
| Tarief behandelaar | tarief_behandelaar | case.casetype.price.employee | |
| Tarief Post | tarief_post | case.casetype.price.post | |
| Trefwoorden | trefwoorden | case.casetype.keywords | |
| Trigger | trigger | case.casetype.initiator_source | intern, extern, internextern |
| Verantwoordelijke | verantwoordelijke | case.casetype.supervisor | |
| Verantwoordingsrelatie | verantwoordingsrelatie | case.casetype.supervisor_relation | |
| Verdagingstermijn | verdagingstermijn | case.casetype.adjourn_period | |
| Verlenging mogelijk | verlenging_mogelijk | case.casetype.extension | Ja, Nee |
| Verlengingstermijn | verlengingstermijn | case.casetype.extension_period | |
| Vertrouwelijkheidsaanduiding | vertrouwelijkheidsaanduiding | case.casetype.designation_of_confidentiality | -, Beperkt openbaar, Confidentieel, Geheim, Intern, Openbaar, Vertrouwelijk, Zaakvertrouwelijk, Zeer geheim |
| Wet dwangsom | wet_dwangsom | case.casetype.penalty | Ja, Nee |
| Wettelijke grondslag | wettelijke_grondslag | case.casetype.principle_local | |
| WKPB | wkpb | case.casetype.wkpb | Ja, Nee |
| Zaaktype | zaaktype | case.casetype.name | |
| Zaaktype versie | zaaktype_versie | case.casetype.version | 12, 34, 56 |
| Zaaktype versie begindatum | zaaktype_versie_begindatum | case.casetype.version_date_of_creation | |
| Zaaktype versie einddatum | zaaktype_versie_einddatum | case.casetype.version_date_of_expiration |
Overige kenmerken
| Naam | Magicstring - Nederlands | Magicstring - Engels | Beschrijving |
|---|---|---|---|
| Gebruiker naam | gebruiker_naam | user.name | Naam van de gebruiker die de betreffende handeling uitvoert.
|
| PIP feedback | pip_feedback_mail | pip_feedback_mail | De feedback die vanaf de PIP wordt verstuurd.
|
| Uname | uname | system.uname | <softwarenaam>, <softwareversie>, <startdatum software>, <softwareleverancier>, <licentietype>, <softwarenaam> |
| Sjabloon aanmaakdatum | sjabloon_aanmaakdatum | system.current_date | Tip: Gebruik deze magicstring om aan te geven wanneer een sjabloon wordt aangemaakt. |